تبلیغات
لیورپول - سوارز بعدی در دیدرس قرمزها
سوارز بعدی در دیدرس قرمزها
دیمین کومولی نشان داد که درحال مذاکراتی به منظور توسعه ی یک مشارکت است که طی آن میتوان یک سوارز دیگر را جذب کرد
 
قرمزها توانستند هفته ی گذشته دومین بازیکن اروگوئه ای خود را درحالیکه سباستین کواتس برای یک قرارداد بلند مدت قلم روی کاغذ گذاشت را جذب کنند.

مذاکرات بیشتری در رابطه با پیوند باشگاه با ناسیونال صورت گرفته و مدیر فوتبال ما اذعان میکند که ما در حال حاضر به برقراری رابطه ای رسمی نزدیک شده ایم.

کومولی به سایت رسمی گفت: "من باید از افراد ناسیونال و رئیس هیئت مدیره آنها تشکر کنم. چراکه آنها تلاش بسیاری برای کمک به بازیکنشان (کواتس) کردند که طبق خواسته ی او عمل کنند که به اینجا بیاید. آنها سعی در پیدا کردن یک راه حل داشتند که این اتفاق بیوفتد."

"ما هم اکنون دارای پیوندهای قوی با این باشگاه هستیم چراکه هم لوییز سوارز و هم سباستین کواتس از این باشگاه می آیند و هر دو از آکادمی این باشگاه رشد یافته اند. ما در حال صحبت کردن با آنها هستیم. ما دوست داریم که یک رابطه ی سه، چهار یا پنج ساله ایجاد کنیم که ببینیم آیا استعدادهای آینده دار بیشتری وجود دارند."

"شاید ما بتوانیم به آنها برای توسعه ی استانداردهایشان کمک کنیم و بتوانیم بازیکنان جوانی که توانایی بازی در اینجا را دارند داشته باشیم. در طول کوپا آمریکا، 14 بازیکن از 23 بازیکن یا مستقیما از خود ناسیونال بودند و یا از آکادمی آن رشد و توسعه یافته بودند که این یک رکورد فوق العاده برای آکادمی آنهاست."

"بنابراین برای ما بسیار جالب است. ما یک پیوند قوی با آمریکای جنوبی توسط مکسی، لوکاس و سوارز برقرار کرده ایم. از آنجا که چنین موفقیتی با سوارز داشته ایم -- که من مطمئنم با سباستین هم این اتفاق می افتد -- چرا ما سعی نکنیم آنرا بزرکتر کنیم زمانیکه میتوانیم بازیکنان بیشتری از ناسیونال بیاوریم
نوشته شده توسط Arsalan در 15 شهریور 90 و ساعت 13:42 [+] | نظرات ()
ویرایش شده در تاریخ - و ساعت-

Template Designer :   FootballThemes | © http://liverpool-fans.mihanblog.com