تبلیغات
لیورپول - آیا کنی هنوز هم پادشاه است ؟
آیا کنی هنوز هم پادشاه است ؟

به ادامه مطلب بروید.

کنی داگلیش 27 باز تاکنون برای دومین مرتبه پس از بازگشت به آنفیلد هدایت قرمزها را بر عهده داشته است. حال وضعیت عملکرد تیم در این مدت چگونه بوده است ؟ آیا براستی لیورپول در مسیر درستی حرکت می کند ، و اگر اینطور است، پیشرفت به چه میزان است ؟

در جدول بالا وضعیت تیم در 27 بازی داگلیش مورد ارزیابی قرار گرفته است .نکات کلیدی :

 

لیورپول در 92% بازیهای خانگیش در مجموع بازیهایش شکست نخورده است .

در وضعیت مشابه در لیگ  : در 91% بازیهای لیگ لیورپول در بازیهای خانگی شکستی متحمل نشده است.

آوراژ گل تیم در کلیه رقابتها 23+ است ، که یعنی تیم در هر بازی 1.6 گل زده داشته است که این آمار در لیگ بسیار عالیست و به عبارتی در بازیهای خانگی 2.1 گل در هر بازی به ثمر رسانده است.

وضعیت دفاع نیز پیشرفت داشته است ، یعنی 12 مرتبه در مجموع 27 بازی دروازه تیم بسته مانده است و این به نسبت دوره اول حضور داگلیش به عنوان سرمربی که 9 کلین شیت در 27 بازی بوده است قابل ملاحظه است .

وضعیت گلهای خورده نیز پیشرفت قابل ملاحظه است بطوریکه در 27 بازی دوره اول داگلیش تیمش 32 گل در کل رقابتها دریافت نموده بود ( 1.1 گل در هر بازی ) . اما در دوره دوم داگلیش در 27 بازی ، 22 گل تیم دریافت کرده است ( یعنی 0.8 گل در هر بازی )

همینطور هم گل های زده 22% افزایش داشته است ( در قیاس با دور پیشین داگلیش )

در خصوص شکستهای تیم  در بازیهای خانگی و بیرون خانه نیز هم آمار کاهش یافته است . در دوره قبلی داگلیش در 27 بازی ، 9 بازی را شکست خورده است و در دوره بعدی داگلیش 5 شکست را در لیگ متحمل شده است.

  

یکی از آمارهای چشمگیر هم افزایش 60% گلهای زده در بیرون از خانه است . در مجموع 27 بازی پیشین داگلیش تنها 8 گل در خارج از خانه تیمش به ثمر رساند اما در دوره بعدی 20 گل در 14 بازی به ثمر رسیده است ( به طور میانگین 1.4 گل در هر بازی ).

اکنون واضح است که داگلیش در سمتش فوق العاده ظاهر شده است . آمارهای دیگر شگفت انگیز دیگری نیز موجود است بخصوص کاهش چشمگیر پایین آوردن میانگین سنی تیم ، و در پایان می توان گفت کنی هنوز هم پادشاه است

     آیا کلمه ای بهتر از پادشاه برایش پیدا می شود ؟؟؟؟

نوشته شده توسط Arsalan در 19 شهریور 90 و ساعت 00:11 [+] | نظرات ()
ویرایش شده در تاریخ 19 شهریور 90 و ساعت00:44

Template Designer :   FootballThemes | © http://liverpool-fans.mihanblog.com