تبلیغات
لیورپول - کنی : نمیتونم نا امیدی ام را پنهان کنم
کنی : نمیتونم نا امیدی ام را پنهان کنم

  کنی دالگلیش نمیتواند ناامیدی خود را پس از اولین باخت فصل لیورپول در برابر استوک سیتی که با نتیجه ی 1-0 رقم خورد را پنهان کند

 
 پنالتی نیمه ی اول که توسط جیمی کرگز در داخل محوطه ی جریمه اتفاق افتاد، به وسیله ی جان والترز به ثمر رسید. همین کافی بود که شاگردان تونی پولیس سه امتیاز را در ورزشگاه بریتانیا بدست آورند.

با این حال، قرمزها در صحنه ای که لوییز سوارز سانتری را انجام داد و به دست مت آپسن برخورد کرد، درخواست تجدید نظر در رأی داور را داشتند و دالگلیش معتقد است که این اشتباه لیورپول را تحت سلطه ی خود قرار داد.

رئیس در کنفرانس مطبوعاتی خود پس از بازی گفت: ما از نتیجه بسیار ناامید شدیم اما از تعهد و تلاش بازیکنان بسیار خوشحال هستیم. اگر در روط دیگری بودیم میتوانستیم 3 یا 4 گل بزنی."

"من فکر نمیکنم هر چیز اشتباهی مربوط به عملکرد ما باشد. اگرچه بعضی از پاس های ما خوب نبود ولی همین برای زدن 3 یا 4 گل کافی بود. ما موقعیتهای زیادی داشتیم اما در مقابل دروازه ی آنها خوش شانس نبودیم."

دالگلیش در مورد برخی تصمیم ها در بازی با استوک ناراحت بود و احساس میکند لیورپول در هر چهار دیدار گذشته شان در لیگ برتر دچار تصمیمات اشتباه شده اند.

او افزود: "من فکر میکنم که ما نمیتوانیم حقیقت را کتمان کنیم و بعضی چیزها خارج از دست ماست. ما فقط میتوانیم بازی خود را انجام دهیم و گاهی اوقات چیزهای دیگری بازی را ازدستمان خارج میکند."

"اگر ما همچنان با همین تعهد و نگرش بازیها را انجام دهیم، این فصل برای ما یک فصل خوب خواهد بود اما اگر ما بطور مستمر با چیزهایی که خارج از کنترل ما هستند برخورد کنیم، به احتمال بسیار زیاد ما نمیتوانیم رو به جلو حرکت کنیم. ما چهار بازی در لیگ داشته ایم و در تمامی آنها صحنه های بحث برانگیزی وجود داشت که همگی آنها هم به ضرر ما بود."
"ما با احترام با داوران برخورد میکنیم. من فکر میکنم احترام به داوران امری مهم است اما مهمتر از اخترام به داوران در رقابتهای این فصل، احترام به باشگاه خودم، باشگاه لیورپول است."

"اگر من احساس کنم که آنها (لیورپول) از وضعیت موجود رنج میبرند. من با مالکان باشگاه صحبت میکنم و باید ببینم آنها چه میگویند زیرا آخرین چیزی که میخواهم اینست که به هر شکل ممکن باشگاه به موفقیت برسد."

ما نمیتوانیم از بازی آنها شکایت کنیم و کلمه ای مناسب در مورد آنها پیدا نکردیم. آنها بازی بسیار بسیار سختی را انجام دادند و نقشهای خود را به خوبی ایفا کردند."

"آنها یک گل را به ثمر رساندند، به خوبی و با شجاعت در زمان دفاع عمل کردند و شاید گاهی و اوقات کمی موقعیت هم داشتند. ما نمیتوانیم هیچ چیز به جز قدردانی از آنها انجام دهیم."

"ما این بازی را به قصد پیروزی آغاز کردیم و من فقط میتوانم از تونی (پولیس) و استوک تعریف کنم. اما من متوجه نمیشوم که چگونه آن یک صحنه ی پنالتی بود؟"

با وجود پنالتی که در خارج از خامپنه داده بودند، لیورپول میتوانست از این بازی امتیاز بگیرد هنگامیکه لوییز سوارز شانس بزرگی برای گلزنی داشت.

دالگلیش ادامه داد: "شما زمانیکه این را در تلویزیون میبینید، فکر میکنید که این یک شانس آسان است اما اینطور نیست. دروازه بان زاویه ی خوبی را نسبت به توپ داشت و این کار را بسیار سخت میکرد. اگر در روز دیگری قرار داشتیم، این میتوانست وارد دروازه شود
نوشته شده توسط Arsalan در 20 شهریور 90 و ساعت 10:23 [+] | نظرات ()
ویرایش شده در تاریخ - و ساعت-

Template Designer :   FootballThemes | © http://liverpool-fans.mihanblog.com