تبلیغات
لیورپول - ما مستحق پیروزی بودیم نه استوک
ما مستحق پیروزی بودیم نه استوک

استیوارت داونینگ معتقد است که لیورپول کاملا حق دارد که از شکست روز شنبه برابر استوک سیتی ناامید باشد، اما اصرار دارد که عملکرد آنها مثبت بوده است

 
قرمزها نتوانستند پس از پنالتی که توسط جیمی کرگر در محموطه ی جریمه اتفاق افتاد و توسط جان والترز به گل تبدیل شد را جبران کنند و بازی را 1-0 باختند

با این حال شاگردان کنی دالگلیش در این مسابقه در ورزشگاه بریتانیا مغلوب شدند و در حال حاضر آنها قصد دارند در صحنه ای که سانتر لوییز سوارز به دست مت آپسن برخورد کرد را تجدید نظر کنند.


داونینگ به سایت رسمی گفت: "من فکر میکردم که در فوتبال اتفاقات مناسب و معقول رخ دهد. ما خوش شانس نبودیم و در یک روز دیگر شانس از ما فاصله داشت. اما این نمیشود. من مطمئن نیستم که آن یک پنالتی بود یا خیر."

"من توپ را به لوییز دادم. اگر چه من نمیتوانستم در آن زاویه صحنه را ببینم اما پس از بازی، بازیکنان میگفتند که توپ به دست او برخورد کرده بود. این ناامید کننده بود اما اعتباری برای استوک سیتی بود. آنها ساخته شده اند که کار را برای ما سخت کنند."

لیورپول پس از دریافت گل فشار سنگینی را به استوک سیتی وارد کرد و در تمام نیمه ی دوم سزاوارانه توپ و میدان را در اختیار داشتند. قرمزها از اینکه نتوانستند امتیازی را بدست آورند، با ناامیدی به مرسی ساید بازمیگردند و استیوارت داونینگ احساس میکند که آنها میتوانند این راه خود را ادامه دهند.
او گفت: "مدیر بعد از بازی به ما گفت آنچه را انجام داده اید را ادامه دهید. من فکر نمیکنم اشتباه زیادی در عملکردمان وجود داشته است. ما بازی خوبی را انجام دادیم. بازی در ورزشگاه استوک سیتی دشوار است اما ما فوتبال خوبی را در آنجا بنمایش گذاشتیم."

"این یکی از روزهای خاص بود اما من امیدوارم که ما قادر خواهیم بود این بازی را در برابر تاتنهام در هفته ی آینده هم انجام دهیم. ما ناامید شدیم اما از این خوشحالیم که قادر بودیم شانسهای زیادی را ایجاد کنیم. ما خوب عمل پاس و حرکت را انجام میدهیم و تلاش میکنیم که کارهای درستی را انجام دهیم."

"ما خوش شانس نبودیم اما فقط میخواهیم که این نوع بازی را نزد خودمان نگه داریم
نوشته شده توسط Arsalan در 20 شهریور 90 و ساعت 20:54 [+] | نظرات ()
ویرایش شده در تاریخ - و ساعت-

Template Designer :   FootballThemes | © http://liverpool-fans.mihanblog.com