تبلیغات
لیورپول - جرارد: سوارز می تواند به جمع بزرگان بپیوندد
جرارد: سوارز می تواند به جمع بزرگان بپیوندد

استیون جرارد معتقد است كه لوئیز سوارز تمام ویژگی های لازم برای پیوستن به جمع بزرگان لیورپول را داراست و نام او در كنار دیگر بازیكنان نامی لیورپول در تاریخچه باشگاه قرار خواهد گرفت.

 

مصدومیت سبب شد كه كاپیتان قرمزها، تنها سه بازی در كنار این مهاجم اروگوئه ای تیم كه در ژانویه و از تیم آژاكس خریداری شد انجام دهد.

با این وجود او اكنون به بازگشت به میادین بسیار نزدیك شده است و از اینكه می تواند بار دیگر در كنار شماره 7 تیم بازی كند خشنود است و احساس می كند كه او در طی سال های آتی به اسطوره ای برای قرمزها تبدیل خواهد شد.

 كاپیتان جرارد در گفتگو با LFC TV در پاسخ به این سوال كه آیا سوارز می تواند به یك بازیكن بزرگ برای لیورپول در تمام ادوار تبدیل شد، گفت:" البته، چرا نتواند؟

"او هنوز جوان است و من اطمینان دارم كه او روز به روز بهتر خواهد شد، البته او در حال حاضر نیز كابوسی برای بازیكنان حریف است.

"او در بازی برای یادگیری و كسب تجربه بیشتر مشتاق است و این موضوع به پیشرفت وی كمك خواهد كرد.

"امیدوارم او برای مدتی طولانی در این باشگاه حاضر باشد، چرا كه قطعا می تواند نقشی اساسی در آینده باشگاه ایفا كند."

پس از اینكه سوارز در یك نیم فصل، عملكرد فوق العاده ای داشت، در شروع فصل 12-2011 نیز درخشان عمل كرد.

او در نخستین بازی برابر ساندرلند گل اول را به ثمر رساند، سپس در برابر آرسنال گلزنی كرد و بعد از آن دروازه اكستر را نیز گشود. جرارد در این باره معتقد است كه حضور این بازیكن 24 ساله به لیورپول در كسب افتخارات كمك خواهد كرد.

او اضافه كرد:" او یك فوتبالیست مشتاق و بسیار باهوش است، او مانند یك كودك در خیابان، بیصبرانه منتظر آغاز تمرینات است!

"در این چند وقت اخیر او در كنار درك (كویت)، به موتور محرك تیم تبدیل شده اند. آن ها برای مدافعان حریف یك كابوس به شمار می روند، چرا كه مدافعان می دانند وقتی توپ در اختیار این دو بازیكن است، متوقف كردن آن ها كار آسانی نیست.

 "این برای ما فوق العاده است كه سوارز را در تیم خود داریم و امیداریم كه او بتواند تا آخر فصل همین فرم خوب خود را حفظ كند. اگر او بتواند به همین روند ادامه دهد، ما شانس زیادی برای كسب جام خواهیم داشت."

همچنین جرارد اطمینان دارد كه هموطن سوارز یعنی سباستین كواتس نیز می تواند خود را به عنوان یك بازیكن مهم اثبات كند و به خط دفاع لیورپول استحكام بیشتری ببخشد.

شماره 8 لیورپول گفت:" او جوان است و هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری دارد، ولی برای یك مدافع جوان چه چیز بهتر از این است كه از بازیكنانی مانند كارا، اگر و اسكرتل یاد بگیرد؟

"او پس از تورنومت فوق العاده ای چون كوپا آمریكا به لیورپول آمده است و بنابراین از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است، لوئیز نیز به او كمك خواهد نمود و این فوق العاده است

نوشته شده توسط Arsalan در 21 شهریور 90 و ساعت 19:41 [+] | نظرات ()
ویرایش شده در تاریخ - و ساعت-

Template Designer :   FootballThemes | © http://liverpool-fans.mihanblog.com