تبلیغات
لیورپول - جان فلاناگان : من آماده ام
جان فلاناگان : من آماده ام
جان فلاناگان آمادگیش را برای بازگشت به تیم اول اعلام کرد و گفت: "من برای بازی با هاتسپر آماده ام"
 

این دفاع راست 18 ساله در روز ابتدایی مسابقات مقابل ساندرلند در ترکیب اصلی قرار گرفتند اما سه بازی بعدی را بیرون از ترکیب بود.

در حال حاضر کنی دالگلیش برای این پست از جوانان بسیاری میتواند استفاده کند اما فلاناگان اصرار دارد که برای این چالش آماده است.

فلاناگان گفت: "امیدوارم بتوانم به ترکیب تیم بازگردم. این هدف من است. ما مصدومین زیادی در این پست داریم و من شانس دیگری برای بازگشتم دارم. در آنجا آنچه را میتوانم انجام دهم را نشان میدهم."

"کلی به تمرینات بازگشته است. بنابراین این به این بستگی دارد که کنی چه چیز را بخواهد. اما اگر او به من احتیاج داشته باشد، من برای بازی با تاتنهام آماده ام."

"من همواره در تمرینات سخت تلاش میکنم و به صحبتهای مربیان گوش میدهم."

"کنی بسیار زیاد به من کمک کرده است و اعتماد به نفس بسیاری را به من داده است. من نیاز دارم که این اعتماد او به خود را حفظ کنم."

اولین بازی فلاناگان به نمایش عالی او در دیدار با منچسترسیتی در فصل گذشته آغاز شد. این فارغ التحصیل آکادمی تحت تأثیر این 7 دیداریست که انجام داده است. او اذعان میکند که از این اتفاق بسیار خوشحال است.

او گفت: "فصل گذشته یک فصل عالی برای من بود. این بسیار شگفت انگیز بود که برای تیم اصلی بازی کردم. من یک طرفدار لیورپول بوده ام و از ابتدا در آنفیلد بوده ام. اما زمانی که من 10 سالم بود به چیلدول نقل مکان کردیم."

"این فصل تاکنون آنچنان برای من خوب نبوده است اما هنوز هم بازی کردن در چنین سن جوانی باورنکردنی است."

"این رؤیای هر جوانست که در لیگ برتر بازی کند. من در حال حاضر 9 بازی برای این باشگاه انجام داده ام و از من حمایت بسیاری شده است و من میخواهم بازیهای بیشتری را انجام دهم. تنها کاری که باید انجام دهم این است که پیشرفت کنم

منبع: http://www.liverpoolfc.ir/News.aspx?ID=1766

نوشته شده توسط Arsalan در 25 شهریور 90 و ساعت 20:13 [+] | نظرات ()
ویرایش شده در تاریخ 25 شهریور 90 و ساعت20:22

Template Designer :   FootballThemes | © http://liverpool-fans.mihanblog.com